banner

NOVINKY

arr3WEBER Extra CleanJednoduše zpracovatelná tenkovrstvá probarvená pastovitá omítka sprogresivním samočisticím efektem....

KONTAKTY

Marek Šuba
Větrná 907 / 21
795 01 Rýmařov
tel: +420 603 181 856
info@mareksuba.eu
IČO 75185636

 

 

 


SLUŽBY

Rekonstrukce - kompletní nabídka služeb

Termofasády

- Úspora nákladů až o 30%
- Ochrana samotného zdiva před silnými mrazy
- Prodloužení životnosti domu
- Ochrana před horkem v horkých letních dnech
- Vyšší protihluková ochrana

V době neustále narůstajících nákladů na vytápění hledají lidé různé způsoby jak co nejvíce snížit ušetřit na vytápění svých domů. Řešením je realizace termofasády naší firmou. O co se jedná? Díky aplikaci speciálního fasádního polystyrenu po celém obvodu Vašeho domu se zvýší odpor stěn domu. Takto lze dosáhnout maximálních finančních úspor a zamezení zbytečného úniku tepla z domu. Tak jako tento systém zateplení nenechá unikat teplo z vašeho domu, tak zabrání jeho pronikání do domu v parných letních dnech.

Výměna oken

- Tepelná a zvuková izolace
- Maximální snížení hluku zvenčí
- Snadná údržba a obsluha
- Moderní design

Chtěli byste ještě více snížit náklady na vytápění? Řešením jsou dřevěná či plastová okna dle Vašich požadavků. Získáte tak větší pohodlí, které ušetří Vaši kapsu. Výměnou oken získáte nejen tepelnou úsporu, snížení hlučnosti zvenčí, ale také možnost nového vzhledu Vašeho domu.

Rekonstrukce interiérů

- Moderní design
- Krátká doba rekonstrukce
- Přijatelná cena

Nebaví Vás trávit rána v ošklivé umakartové koupelně? Rozpadá se Vaše kuchyňská linka pod rukama? Těžko se Vám vytápí místnosti s vysokými stropy? Vše se dá lehce změnit! Vaše rána mohou být mnohem příjemnější v koupelně snů, vaření v nové kuchyni s moderními spotřebiči už nebude utrpením, ale radostí! Vysoké stropy vyřeší montáž sádrokartonových stropů. Provedeme rekonstrukci bytu či domu podle Vašich představ a finančních možností.

Voda a topení

- Komplexnost služeb
- Odborný personál

Součástí našich služeb je montáž rozvodů vody a topení, podlahové vytápění či montáž prvků vodních sítí. Za velkou výhodu považujeme komplexnost našich služeb. Jsme totiž schopni zabezpečit veškeré práce spojené s rekonstrukcí interiéru – koupelen, obytných místností.

Zateplení, izolace

- Zateplení a izolace na míru
- 30% úspora nákladů

Zateplování a izolace domů je poslední dobou nezbytností nejen kvůli snižování nákladů na vytápění, ale také například z důvodu zamezení vlhkosti v domě. Zateplení domů může být různorodé, tepelně lze izolovat samotné domy, střechy či okna.

Rekonstrukce

- Řešení na míru
- Flexibilita
- Odborný personál

Máte –li střechu, kterou Vám zatéká do domu či opadávající venkovní omítku, pak jsme zde právě pro Vás. Kompletně zrekonstruujeme Vaši střechu a zhotovíme novou venkovní omítku včetně barvy.

Garážová vrata

- Jednoduchost
- Větší zabezpečení auta
- Snadné ovládání

Ručně otevíraná garážová vrata jsou dnes již přežitek. Majitelé aut by měli volit modernější otevírání garážových vrat – na dálkové ovládání. Odpadají tak problémy se zamrznutým zámkem, nedosedání dveří a jejich obtížné zavírání a otevírání, nízká bezpečnost Vašeho auta apod. Vyřešte problém jednou provždy!! A to díky našemu pohodlnému otevírání dveří.