banner

NOVINKY

arr3WEBER Extra CleanJednoduše zpracovatelná tenkovrstvá probarvená pastovitá omítka sprogresivním samočisticím efektem....

KONTAKTY

Marek Šuba
Větrná 907 / 21
795 01 Rýmařov
tel: +420 603 181 856
info@mareksuba.eu
IČO 75185636

 

 

 


REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ
Reference Zákazníků
Jméno a Příjmení: *
Město - Obec: *
Datum realizace: img
Reference: *
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 
Reference

 

 

Jméno a Příjmení ........... MUDr.Ševčík, p. Rys a Sochorovi
Město - Obec ........... Slapy nad Vltavou
Datum realizace ........... 2 June 2014
Reference ........... Po přečtení recenzí na firmu pana Šuby jsem se i já rozhodl přidat svoji zkušenost s jeho firmou. Možná toto pomůže někomu dalšímu v rozhodování jakou firmu vybrat na rekonstrukci ( zateplení ) domu. Když jsme se rozhodovali zateplovat bytovku Okál ve které je 5 bytů přečetl jsem neskutečné množství různých referencí na firmy. Ptal se známých a úplnou náhodou padla volba i na firmu pana Šuby. Musím říci, že pan Šuba reagoval úplně perfektně. Sjednali jsme si schůzku a na ni probrali pracovní postup a požádali o vypracování cenové nabídky. Po obdržení cenové nabídky jsme byli spokojeni s její výší a pokračovali jsme v dalším jednání. Po projednání veškerých podrobností jsme se s panem Šubou dohodli na provedení díla. Pan Šuba prováděl výměnu dřevěných oken na chodbě domu a zateplení bytovky. Má kontakty na další firmy, které jsou potřeba, (pokrývače, klempíře, lešení atd.) Práce probíhaly přesně tak, jak bylo předem s p. Šubou domluveno. Zateplení domu proběhlo v roce 2014 v červnu a bylo naplánováno na 42 dní. Veškeré práce byly hotovy za 38 dní k naší plné spokojenosti. Po 2 letech se objevili drobné reklamační závady ( podotýkám, že skutečně drobné ). Po oznámení reklamačních závad se pan Šuba osobně dostavil a během necelé hodinky vše řádně odstranil. Takže i druhá stránka věci fungovala bezvadně. Rozhodně mohu tuto firmu bez obav a s čistým svědomím doporučit všem. Zateplují jak dřevostavby tak zděné domy. Firma pana Šuby je vzorem, jak by měla správná firma fungovat. Kluci mockrát děkujeme.

Sochorovi Slapy nad Vltavou

 

 


 

 

Jako holka z baráku jsem se po 10 letech v paneláku v Ostravě naštvala, upsala se hypotékou na 30 let a koupila starší malý domek u Ostravy a dala se s příbuznými do rekonstrukce. Během prázdnin v roce 2012 jsem, jako jednu z mnoha, oslovila „firmu“, kterou jsem si našla na internetu, aby mi dům zateplila. Pan zedník (OSVČ) se, s kladnými referencemi, jevil velmi solidně a vstřícně. Klasicky jsme se domluvili na 50% záloze (95tis.) a uzavřeli smlouvu. Pan i se svými dvěma pomocníky dorazil 3x na půlden a poté se po něm slehla zem i s penězi. Nyní je vše v rukou policie a právníka. Pro výstrahu uvádím jméno: Jan Remeň z Karviné! Po roce nervů mi dobrý přítel doporučil pana Šubu s tím, že si jeho firmou také nechal zateplit vlastní dům a to s maximální spokojeností. I přes obavy z předchozích zkušeností, jsem si s panem Šubou nakonec plácli. Vzhledem ke špatně odvedené práci pana Remeně, byl pan Šuba nucen 1/3 použitého materiálu odstranit (polyst. nalepen do výše 2m, některé kusy polystyrenu odpadly samovolně - nezakotveno). Bylo také nutné odstranit lepidlo i s armovací tkaninou, jelikož sokl byl založen křivě a to s odchylkou až 5 cm a nedalo se na něj navázat. Přes všechna úskalí a vícepráce (oplechování verandy a parapetů) se pan Šuba zachoval jako profesionál a se vším si poradil na 100%. Do 3 týdnů byl domeček (cca 200m2 zatepl. plochy) v nádherném kabátě. Rozhodně tuto firmu doporučuji všem, kdo chtějí výbornou kvalitu za rozumnou cenu!

Martina Rumlová, Horní Lhota u Ostravy

 


 

 

Kluci, chceme vám ještě jednou poděkovat za náš krásně opravený dům a také ulehčit rozhodování těm, kdo váhají ve výběru firmy. V dnešní době není lehké zadat rekonstrukci někomu, koho neznáte, když finance, které chcete do opravy vložit, jsou nemalé. Vše již tady bylo řečeno, takže se budeme jen opakovat. Od prvního kontaktu až po ukončení prací (výměna oken, celkové zateplení, fasáda a různé vychytávky, které jsme si vymysleli) probíhalo vše bez problémů, tak jak jsme se domluvili, práce byla provedena rychle, kvalitně a odborně. Marku, Karle a oba Tomášové, ještě jednou děkujeme.

Tížkovi, Stará Ves u Bílovce

 


 

 

Pan Marek Suba a jeho spolupracovníci jsou příkladem jak by měla soukromá firma vypadat.

Vše co jsme si s panem Markem ústně dojednali dodržel přesně v termínu.
Jejich práce byla rychlá a oborně provedená.Tuto firmu doporučujeme všem kdo uvažují o rekonstrukci domu,nebudete litovat.
Je to prostě fajn parta.

Pštrosovi Kouřim


 

Rozhodli jsme se provést rekonstrukci (zateplení) RD Oakl včetně výměny oken,vstupních dveří a garážových vrat. Oslovili jsme několik firem zabývajících se touto činností, a nabídka pana Šuby se nám jevila jako nejprofesionálnější. Na úvod rekonstrukce nám sice (4. května) nasněžilo a přimrzlo, ale dále již práce probíhaly bez jakýchkoliv problémů, tak, jak jsme se dohodli a rekonstrukce byla úspěšně 14. května ukončena.

S prací pana Šuby a jeho kolegů jsme velilce spokojeni (včetně reakcí sousedů) a můžeme všem vřele doporučit.

Zonovi, Křišťanovice


 

Celé zateplování našeho domu typu OKAL proběhlo tak, jak slíbil pan Šuba naprosto profesionálně bez průtahů za dva týdny.Byla radost sledovat, jak pan Šuba a jeho dva kolegové jsou zruční, pečliví, umí své řemeslo a navíc chrlí další dobré nápady. S touto veselou partou byla výborná spolupráce a nic nebylo problém. Rozhodně kluky doporučuji dalším klientům. Moc děkujeme a těšíme se nadalší spolupráci.

Ivana a Jan Dobšovi, Praha


 

CHceme touto cestou poděkovat panu Šubovi a jeho kolegum.Vyšli nám vstříc při zateplování okálu.Pracovali rychle a profesionálně.Je to opravdu doktor pro naše domy.Moc jim děkujeme .

Unzeitigová


 

V dubnu 2010 nám v OKALu pan Šuba se svým kolegou měnil původní okna za nová plastová.

Vybrat si ze současné nabídky firem tu pravou nebylo jednoduché. Nikdy nemůžete dopředu vědět, jak to všechno dopadne...Zvlášť, když o firmě nic moc nevíte, bývá to často jako sázka do loterie. V případě mé volby to bylo přesně naopak - pan Šuba byl trefa přímo do černého!
Od prvního kontaktního e-mailu až po ukončení výměny oken probíhalo vše bez problémů a zcela hladce. Domluva byla rychlá a jednoduchá. A samotná výměna oken? Na první pohled bylo zřejmé, že pan Šuba a jeho kolega své práci rozumí a dělají ji navíc i s radostí.
Práce pana Šuby je prostě skvělou ukázkou toho, že stále ještě existují firmy, které odvedou kvalitní práci za příznivou cenu.
Ještě jednou díky pane Šubo...

Všetulová Ludmila


 

Taky my jsme se rozhodli pro zateplení okalu,který byl postaven před 29 lety.Všechno od první domluvy až po realizaci proběhohladce bez komplikací.Práci pana Šuby mohu doporučit,tomu co dělá určitě rozumí.Ještě jednou díky za provedené zateplení a výměnu oplechování.


S pozdravem Pchálkovi


 

Děkuji panu Šubovi a jeho spolupracovnici za kvalitně a hlavně rychle provedenou práci při opravě promočeného okálu.Myslím,že spousta firem /i soukromníků/ by se mělo jít k němu učit,jak provádět zakázku. Ještě jednou děkuji Vojtěch

Vojtěch Městečko Trnávka


 

V létě jsme si nechali vyměnit okna a zateplit fasádu.Práce byla provedena rychle a perfektně,

doktoři Marek a Karel dělali od rána do noci.
Jelikož jsme byli s práci spokojeni,nechali jsme si zateplit a nové omítky podkroví.
Současně rekonstrukci koupelny a WC.Vemi pěkně provedeno je to prostě neskutečný rozdíl-před a po.
děkujeme klukům za jejich práci .

V létě jsme si nechali vyměnit okna a zateplit fasádu.Práce byla provedena rychle a perfektně,
doktoři Marek a Karel dělali od rána do noci.
Jelikož jsme byli s práci spokojeni,nechali jsme si zateplit a nové omítky podkroví.
Současně rekonstrukci koupelny a WC.Vemi pěkně provedeno je to prostě neskutečný rozdíl-před a po.
děkujeme klukům za jejich práci .

Minolovi


 

Po dlouhých úvahách a kalkulacích jsme zadali rekonstrukci skoro třicetiletého domku typ OKAL.Původní požadavky na výměnu pouze 2 oken v obýváku, rekonstrukci rozvodu vody a koupelny, kdy hlavní byla instalace sprchového koutu, se rozrostly na celkové zateplení domku, výměnu všech oken a již zmíněného. Práce trvaly zhruba měsíc, na přelomu srpna a září, takže na posouzení efektů akce posloužila akorát tato letošní nekonečná zima...

Mám zato, že reklama tentokrát nepřehání a všeho, co inzeruje, bylo dosaženo. Tím mám na mysli úsporu energií, zvýšenou akustickou izolaci, estetickou úroveň, atd.

Samozřejmě, akce má rozhodně i svá negativa: ten rozdíl ve vzhledu „nové koupelny“ a onoho „šedivého“ zbytku, na který jste si již dokonale zvykli, je tak markantní, že vás to nutí k dalším vylepšením a tím investicím (zbyly-li) a začnete tapetovat, případně obkládat stropy, nebo dokonce měnit starý, dobrý nábytek!!

Takže, pan Šuba není jen doktor pro váš OKAL, ale i tak trochu svůdce, šaman a iluzionista a ničitel vaší představy o pohodovém a zaslouženém nepracovním důchodu, který se takto mění v nekončící práci. Ale stojí to zato!


Ing.Karel Janko, Orlová - Lutyně