Jankovi

Po dlouhých úvahách a kalkulacích jsme zadali rekonstrukci skoro třicetiletého domku typ OKAL.Původní požadavky na výměnu pouze 2 oken v obýváku, rekonstrukci rozvodu vody a koupelny, kdy hlavní byla instalace sprchového koutu, se rozrostly na celkové zateplení domku, výměnu všech oken a již zmíněného. Práce trvaly zhruba měsíc, na přelomu srpna a září, takže na posouzení efektů akce posloužila akorát tato letošní nekonečná zima…

Mám zato, že reklama tentokrát nepřehání a všeho, co inzeruje, bylo dosaženo. Tím mám na mysli úsporu energií, zvýšenou akustickou izolaci, estetickou úroveň, atd.

Samozřejmě, akce má rozhodně i svá negativa: ten rozdíl ve vzhledu „nové koupelny“ a onoho „šedivého“ zbytku, na který jste si již dokonale zvykli, je tak markantní, že vás to nutí k dalším vylepšením a tím investicím (zbyly-li) a začnete tapetovat, případně obkládat stropy, nebo dokonce měnit starý, dobrý nábytek!!

Takže, pan Šuba není jen doktor pro váš OKAL, ale i tak trochu svůdce, šaman a iluzionista a ničitel vaší představy o pohodovém a zaslouženém nepracovním důchodu, který se takto mění v nekončící práci. Ale stojí to zato!