Reference zákazníků

Co o nás řekli naši zákazníci

Po přečtení recenzí na firmu pana Šuby jsem se i já rozhodl přidat svoji zkušenost s jeho firmou. Možná toto pomůže někomu dalšímu v rozhodování jakou firmu vybrat na rekonstrukci ( zateplení ) domu. Když jsme se rozhodovali zateplovat bytovku OKAL ve které je 5 bytů přečetl jsem neskutečné množství různých referencí na firmy. Ptal se známých a úplnou náhodou padla volba i na firmu pana Šuby. Musím říci, že pan Šuba reagoval úplně perfektně. Sjednali jsme si schůzku a na ni probrali pracovní postup a požádali o vypracování cenové nabídky. Po obdržení cenové nabídky jsme byli spokojeni s její výší a pokračovali jsme v dalším jednání. Po projednání veškerých podrobností jsme se s panem Šubou dohodli na provedení díla. Pan Šuba prováděl výměnu dřevěných oken na chodbě domu a zateplení bytovky. Má kontakty na další firmy, které jsou potřeba, (pokrývače, klempíře, lešení atd.) Práce probíhaly přesně tak, jak bylo předem s p. Šubou domluveno. Zateplení domu proběhlo v roce 2014 v červnu a bylo naplánováno na 42 dní. Veškeré práce byly hotovy za 38 dní k naší plné spokojenosti. Po 2 letech se objevili drobné reklamační závady ( podotýkám, že skutečně drobné ). Po oznámení reklamačních závad se pan Šuba osobně dostavil a během necelé hodinky vše řádně odstranil. Takže i druhá stránka věci fungovala bezvadně. Rozhodně mohu tuto firmu bez obav a s čistým svědomím doporučit všem. Zateplují jak dřevostavby tak zděné domy. Firma pana Šuby je vzorem, jak by měla správná firma fungovat. Kluci mockrát děkujeme.
Sochorovi
Slapy nad Vltavou
Pan Marek Šuba a jeho spolupracovníci jsou příkladem jak by měla soukromá firma vypadat. Vše co jsme si s panem Markem ústně dojednali dodržel přesně v termínu. Jejich práce byla rychlá a oborně provedená.Tuto firmu doporučujeme všem kdo uvažují o rekonstrukci domu,nebudete litovat. Je to prostě fajn parta.
Pštrosovi
Kouřim
Celé zateplování našeho domu typu OKAL proběhlo tak, jak slíbil pan Šuba, naprosto profesionálně bez průtahů za dva týdny. Byla radost sledovat, jak pan Šuba a jeho dva kolegové jsou zruční, pečliví, umí své řemeslo a navíc chrlí další dobré nápady. S touto veselou partou byla výborná spolupráce a nic nebylo problém. Rozhodně kluky doporučuji dalším klientům. Moc děkujeme a těšíme se nadalší spolupráci.
Dobbšovi
Praha
Kluci, chceme vám ještě jednou poděkovat za náš krásně opravený dům a také ulehčit rozhodování těm, kdo váhají ve výběru firmy. V dnešní době není lehké zadat rekonstrukci někomu, koho neznáte, když finance, které chcete do opravy vložit, jsou nemalé. Vše již tady bylo řečeno, takže se budeme jen opakovat. Od prvního kontaktu až po ukončení prací (výměna oken, celkové zateplení, fasáda a různé vychytávky, které jsme si vymysleli) probíhalo vše bez problémů, tak jak jsme se domluvili, práce byla provedena rychle, kvalitně a odborně. Marku, Karle a oba Tomášové, ještě jednou děkujeme.
Tižkovi
Stará Ves u Bílovce
Rozhodli jsme se provést rekonstrukci (zateplení) RD OKAL včetně výměny oken,vstupních dveří a garážových vrat. Oslovili jsme několik firem zabývajících se touto činností, a nabídka pana Šuby se nám jevila jako nejprofesionálnější. Na úvod rekonstrukce nám sice (4. května) nasněžilo a přimrzlo, ale dále již práce probíhaly bez jakýchkoliv problémů, tak, jak jsme se dohodli a rekonstrukce byla úspěšně 14. května ukončena. S prací pana Šuby a jeho kolegů jsme velilce spokojeni (včetně reakcí sousedů) a můžeme všem vřele doporučit.
Zonovi
Křišťanovice
Po dlouhých úvahách a kalkulacích jsme zadali rekonstrukci skoro třicetiletého domku typ OKAL.Původní požadavky na výměnu pouze 2 oken v obýváku, rekonstrukci rozvodu vody a koupelny, kdy hlavní byla instalace sprchového koutu, se rozrostly na celkové zateplení domku, výměnu všech oken a již zmíněného. Práce trvaly zhruba měsíc, na přelomu srpna a září, takže na posouzení efektů akce posloužila akorát tato letošní nekonečná zima... Mám zato, že reklama tentokrát nepřehání a všeho, co inzeruje, bylo dosaženo. Tím mám na mysli úsporu energií, zvýšenou akustickou izolaci, estetickou úroveň, atd. Samozřejmě, akce má rozhodně i svá negativa: ten rozdíl ve vzhledu „nové koupelny“ a onoho „šedivého“ zbytku, na který jste si již dokonale zvykli, je tak markantní, že vás to nutí k dalším vylepšením a tím investicím (zbyly-li) a začnete tapetovat, případně obkládat stropy, nebo dokonce měnit starý, dobrý nábytek!! Takže, pan Šuba není jen doktor pro váš OKAL, ale i tak trochu svůdce, šaman a iluzionista a ničitel vaší představy o pohodovém a zaslouženém nepracovním důchodu, který se takto mění v nekončící práci. Ale stojí to zato!
Jankovi
Orlová - Lutyně